hl1

OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola w Kleosinie informuje, iż w związku ze zmianą przepisów prawnych dotyczących odpłatności za usługi świadczone przez przedszkole, Umowy w sprawie korzystania z usług przedszkola na rok szkolny 2018/2019 podpisane zostaną po podjęciu stosownej Uchwały przez Radę Gminy Juchnowiec Kościelny.

Informacja o możliwości podpisywania umów zostanie zamieszczona na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolewkleosinie.pl

UWAGA RODZICE !!!

ZAKWALIFIKOWANIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W KLEOSINIE NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z JEGO PRZYJĘCIEM DO PLACÓWKI.

DZIECKO ZOSTANIE PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA, PO POTWIERDZENIU PRZEZ RODZICA KANDYDATA WOLI PRZYJĘCIA W POSTACI PISEMNEGO OŚWIADCZENIA, KTÓRE BĘDZIE MOŻNA PODPISAĆ W DNIACH 30.03.2018r. – 05.04.2018r. DO GODZ. 15.00

W DNIU 09.04.2019r. ZOSTANIE PODANA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI PRZEZ KOMISJĘ REKRUTACYJNĄ LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I KANDYDATÓW NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W KLEOSINIE.

DYREKCJA PRZEDSZKOLA W KLEOSINIE

Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2018/2019

Wniosek do przedszkola  na rok szkolny 2018/2019

Wniosek do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 – pdf.

Załączniki:

Oświadczenie do części IV pkt 2.doc

Oświadczenie o rodzeństwie w przedszkolu.doc

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka.doc

Oświadczenie o wielodzietności rodziny.doc