image
hl1

GRUPA TYGRYSKI

Zamierzenia dydaktyczno-wychowawcze na miesiąc styczeń 2018r. 

 1. W krainie baśni.
 2. Zimowe potrzeby ptaków.
 3. Rodzice rodziców.Wiersz „NIECHAJ DZIADZIO Z BABUNIĄ”

  Niechaj Dziadzio z babunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się Dziadzio z babcią nażyją do woli.

   

  Piosenka „Kiedy babcia była mała”

  Kiedy babcia była mała To sukienkę i fartuszek krótki miała. Małe nóżki, chude rączki, i lubiła jeść cukierki oraz pączki.

  I co, i co, że babcia nam urosła, że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra. I co, i co to ważne, że mam babcię, że bardzo kocham ją i śpiewać lubię z nią.

  A gdy dziadek był malutki. To nie nosił adidasów tylko butki. Nie miał wąsów ani brody no i nie chciał jeść marchewki, tylko lody.

  I co, i co, że dziadek urósł trochę, że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem. I co, i co, to ważne, że mam dziadka, że bardzo kocham go i lat mu życzę sto.

  Dawno temu babcia z dziadkiem w piaskownicy się kłócili o łopatkę. Dziś na spacer idą sobie, a gdy wrócą ja im kawę dobrą zrobię.

  I co, i co, że trochę nam urośli, że nie są dzieciakami, że ważni z nich dorośli. I co, i co, to ważne że są z nami, niech żyją długi czas i zawsze lubią nas.

 

 

 

 

 

 

 

 


); ga('send', 'pageview');