image
hl1

INFORMACJA DLA RODZICÓW – STRAJK

DRODZY RODZICE

Dyrektor Przedszkola w Kleosinie zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci od dnia 08.04.2019r. do odwołania. W okresie tym przedszkole jest zamknięte z uwagi na strajk pracowników.

Jeżeli znajdą się rodzice, którzy nie będą w stanie zorganizować opieki, to przedszkole może zorganizować opiekę, ale tylko w szczególnych uzasadnionych przypadkach z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w tych dniach.

W tym dniu pracuje tylko Dyrekcja w liczbie osób dwóch w związku z tym opieka będzie w bardzo znacznym stopniu ograniczona.

Proszę przyprowadzać dzieci na ul. O. J. Walerowskiego 4.

Dyrektor Przedszkola w Kleosinie

ZNP- Drodzy Rodzice

Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli w których odbędzie się strajk